Komunikat V dotyczący XV Zjazdu Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

Szanowni Koleżanki i Koledzy,
Członkowie i Sympatycy Polskiego Towarzystwa
Ultrasonograficznego, Wszyscy Zainteresowani Ultrasonografią

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami XV Zjazd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w dniach 10-11.09.2021 r. odbędzie się w formule on-line. Jest nam wszystkim przykro, że względu na zaistniałą sytuację brak będzie możliwości spotkań towarzyskich, bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń. Zachęcamy jednak do spotkania on-line i do znalezienia również pewnych zalet takiej formuły kontaktów. Z doświadczenia wiemy, że każde zdarzenie i sytuacja ma swoje zalety i wady.

Zaplanowane sesje będą się odbywały i będą transmitowane na żywo dla Państwa z dwóch studio. Podstawowy program nie będzie odbiegał od układu, do którego są Państwo przyzwyczajeni. Nie będzie tylko części w postaci warsztatów „hands-on” pod okiem znanych i cenionych specjalistów, ale za to wszystkie sesje będą nagrane i każdy z zarejestrowanych uczestników będzie miał do nich dostęp jeszcze przez 10 dni co daje możliwość ich odtworzenia, a zatem udziału we wszystkich interesujących uczestnika wykładach w dowolnym późniejszym terminie co często nie jest możliwe podczas tradycyjnego spotkania. Ponadto jeżeli będziecie mieli Państwo jakikolwiek problem uczestniczenia w Zjeździe na bieżąco też będziecie mieli możliwość zrobić to później.

W związku z możliwościami jakie oferuje forma on-line za udział w Zjeździe przewidzianych jest 30 punktów PTU i mamy nadzieję na uzyskanie zbliżonej liczby punktów edukacyjnych naszych Izb Lekarskich. Dodatkowo cena uczestnictwa jest stała i nie ulega zmianie w zależności od czasu jej dokonania.

Mamy nadzieję, że pomimo nietypowej formuły Zjazdu, program będzie ciekawy a spotkanie owocne.

Zapraszamy do rejestracji

www.ptusg2021.pl

Zachęcamy do przesyłania prac oryginalnych, prezentacji ciekawych przypadków w formie prezentacji ustnej lub plakatu, zgłoszenia do 30.06.br

www.ptusg2021.pl/streszczenie.html

W imieniu Zarządu Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego i Komitetu Organizacyjnego

Dr n. med. Małgorzata Serafin-Król
Dr hab. med. Janusz Tyloch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *