ZAPROSZENIE NA XV ZJAZD NAUKOWY PTU W BYDGOSZCZY 17-19.09.2020

Szanowni Państwo,
Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy

Zaczynamy przygotowania do kolejnego już XV Zjazdu Polskiego Towarzystwa w Bydgoszczy.

W imieniu Zarządu PTU oraz Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego dr n.med. Janusza Tylocha prosimy o umieszczenie w państwa kalendarzu i zarezerwowanie czasu na kolejne spotkanie wszystkich zainteresowanych ultrasonografią w dniach 17-19. 09.2020

Będzie ponownie okazja do konfrontacji i porównania swoich doświadczeń, wiedzy i umiejętności z innymi oraz z postępami w technice obrazowania. Będzie okazja do udziału w sesjach plenarnych, naukowych, w warsztatach szkoleniowych i sesjach firmowych. Zapraszamy do udziału studentów i młodych lekarzy dla których zjazd może być znakomitym miejscem do poszerzania wiedzy, korzystania z doświadczeń starszych kolegów. Bardzo zachęcamy do aktywnego uczestnictwa, przemyślenia i przygotowywania państwa oryginalnych prac, podzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami.

Będzie też jak zwykle czas na spotkanie znajomych, przyjaciół, innych fascynatów badań ultrasonograficznych oraz gości z zagranicy.

Zapraszamy również na tradycyjne spotkania towarzyskie, które mamy nadzieje będą miłym uzupełnieniem i pozwolą jak na wszystkich poprzednich zjazdach na chwilę odpoczynku w jedynej w swoim rodzaju ultrasonograficznej atmosferze.

Czekamy na wszystkich miłośników ultrasonografii w Bydgoszczy.

Zapamiętajmy
Z serdecznym koleżeńskim pozdrowieniem

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
XV Naukowego Zjazdu PTU
Dr n. med. Janusz Tyloch

Przewodniczący Zarządu Głównego
dr n. med. Małgorzata Serafin-Król

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *