Witamy na nowej stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

Cieszymy się, że podczas odbywającego się w Poznaniu XXX Kongresu EUROSON 2018, czyli zjazdu Europejskiej Federacji Towarzystw Ultrasonograficznych EFSUMB, połączonego z  XIV Naukowym Zjazdem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego debiutuje nowa strona internetowa PTU!

Liczymy na to, że nowy portal internetowy Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego przyczyni się do budowania ultrasonograficznej społeczności i promowania ultrasonografii wśród lekarzy, studentów medycyny i wszystkich zainteresowanych ultrasonograficzną diagnostyką obrazową.

Dzięki nowej stronie internetowej możliwe jest wstąpienie w szeregi Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego poprzez złożenie dekaracji członkowskiej on-line. Składki członkowskie również można opłacić przez naszą stronę.

Zapraszamy wszyskich, którzy są już członkami PTU do założenia swojego indywidualnego konta na stronie ptusg.pl poprzez ponowne wypełnienie deklaracji członkowskiej.

Jeśli opłacili już Państwo składkę członkowską za rok 2018, prosimy (po założeniu konta na nowej stronie PTU) o przekazanie tej informacji przez formularz kontaktowy lub pisząc na adres mailowy sekretariatu PTU: sekretariat@ptusg.pl – wówczas informacja o opłaceniu składki i aktywnym członkostwie w PTU pojawi się w Państwa koncie na portalu ptusg.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *