Komunikat po XV Naukowym Zjeździe Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

Szanowne Koleżanki,
Szanowni Koledzy,
Sympatycy Ultrasonografii,

10 -11 września odbył się XV Naukowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, wyjątkowy ze względu na Jubileusz 30-lecia Towarzystwa oraz nietypową jego formę. W tym trudnym dla nas czasie, w dobie pandemii Covid-19, Zarząd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego podjął decyzje o przeprowadzeniu Zjazdu o formie on-line w trosce o bezpieczeństwo nasze i naszych pacjentów.

W Zjedźcie wzięło udział ponad 400 sympatyków ultradźwięków i ponad 80 wykładowców – znakomitych specjalistów i ekspertów z kraju i zagranicy. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Zjazd był przeprowadzony w sposób profesjonalny i atrakcyjny dla uczestników. Mamy nadzieję, że różnorodna  tematyka Zjazdu, pozwoliła Państwu na znalezienie ciekawych dla Państwa sesji i doniesień.

Niezaprzeczalną zaletą formy on-line jest możliwość obejrzenia wszystkich sesji oraz ich ponownego odtwarzania. Zachęcamy do korzystania z materiałów, które są nadal dostępne dla Państwa poprzez platformę Zjazdu.

Dziękujemy prowadzącym sesje, za przygotowanie ciekawego programu uwzględniającego najnowsze doniesienia i ciekawostki ze świata ultrasonografii. Dziękujemy wykładowcom, studentom, za zaangażowanie oraz przygotowanie oraz wygłoszenie wykładów. Dziękujemy Państwu, uczestnikom tego nietypowego Zjazdu i mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy i będą Państwo z przyjemnością wspominać XV Naukowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, pomimo braku spotkań towarzyskich i możliwości rozmowy. Z nadzieją spoglądamy w przyszłość i liczmy na tradycyjne spotkanie na kolejnym Zjeździe w 2023 r.

Z koleżeńskim pozdrowieniem

Małgorzata Serafin- Król
Przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

Janusz Tyloch
Przewodniczący Komitetu Naukowego XV Zjazdu PTU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *