EUROSON 2018 dzień pierwszy i Gala Otwarcia – galeria zdjęć.

XXX Kongres Europejskiej Federacji Towarzystw Ultrasonograficznych EFSUMB, EUROSON 2018, połączony z XIV Naukowym Zjazdem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego już za nami.

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. Podczas czterech dni Kongresu blisko 1400 uczestników z 43 krajów mogło wziąć udział w ponad 200 wykładach i warsztatach ultrasonograficznych. Część merytoryczna Kongresu EUROSON 2018 obejmowała różorodne zastosowania USG we współczesnej diagnostyce obrazowej w większości specjalności medycznych, od neonatologii po geriatrię, od ultrasonografii przyłóżkowej i w stanach nagłych po najnowocześniejsze techniki obrazowania.

To olbrzymie wyróżnienie dla Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, że tak ważne wydarzenie już drugi raz gościło w naszym kraju. Cieszymy się, że udało się nam pokazać nowoczesne, uśmiechnięte i pełne zawodowej pasji oblicze polskiej ultrasonografii. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z pierwszego dnia Kongresu i z Gali Otwarcia. Ciąg dalszy niebawem nastąpi…

1 komentarz dla “EUROSON 2018 dzień pierwszy i Gala Otwarcia – galeria zdjęć.

  1. Po pierwsze: wspaniały Kongres, doskonała organizacja i bardzo dobre miejsce. Świetne wykłady, zarówno w części EUROSON-u, jak i Zjazdu PTU. Po drugie: bardzo „wspominkowe” zdjęcia; czekam na następne dni. Po trzecie: bardzo się cieszę, że następny Krajowy Zjazd PTU odbędzie się w Bydgoszczy.
    Wszystkich serdecznie pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *